II etap 16 lis

W sobotę spotkaliśmy się u podnóża Dziewiczej Góry na drugim etapie VI edycji Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich.

Linie mety przekroczyło ponad 100 zawodników z biegów dziecięcych i młodzieżowych, a w biegach dorosłych swoje dystanse ukończyło 366 zawodników. Gratulacje !

Poprawienie rekordu trasy, wzięła do siebie Aleksandra Hornik, która z czasem 20:33 ustanowiła nowy rekord wśród kobiet! Jest moc 😀
Watro w tym miejscu przypomnieć o naszym konkursie organizowanym wraz z Natural Born Runnersszczegóły.

Na dystansie 10 km najlepszym zawodnikiem był znakomity chodziarz Łukasz Nowak z czasem 38:12. Pierwszą kobietą była Joanna Wasielak ( 47:23 ).


Młody Jakub Tracz z czasem 19:04 wygrał bieg na dystansie pięciu kilometrów. Aleksandra Hornik była pierwsza wśród Pań z rekordowym czasem 20:33.

W kategorii Nordic Walking najlepszym zawodnikiem okazał się Paweł Kromski z czasem 36:14. Natomiast pierwszą kobietą na linii mety była Agnieszka Kędzierska ( 39:57 ).

Pełne wyniki dostępne w zakładce wyniki.


Od wtorku ruszamy z zapisami na grudniowy bieg. Rejestracja na biegi dziecięce i młodzieżowe tylko online ( do czwartku 12.12.2019 ). Na bieg dorosłych będzie można dopisywać się w dniu zawodów.

Wszystkich zachęcamy do polubienia naszego profilu Facebookowego – znajdziecie tam najświeższe informacje, a także obszerną fotogalerię 🙂