styczniowy bieg

Spotkamy się u podnóża Dziewiczej Góry w Ośrodku Dziewicza Góra należącym do Nadleśnictwa Łopuchówko.
W głównym budynku znajdować się będzie Biuro Zawodów, które czynne będzie od 8:45 do 10: 45.
DSC_2692
Biuro Zawodów musi odwiedzić każdy uczestnik Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich. To tu będą wydawane numery startowe.
Tutaj bardzo wielka prośba do Was byście nie przyjeżdżali na ostatnią chwilę. Po pierwsze łatwiej będzie znaleźć miejsce do parkowania, po drugie bardzo ułatwi to nam prace w biurze zawodów, a Wam zaoszczędzi nerwów !

Od godziny 9:15 startujemy z biegami dziecięcymi i młodzieżowymi. Od tej samej pory w budynku przy parkingu, rusza przygotowany przez Nadleśnictwo Łopuchówko oraz Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego Punkt Edukacji i Promocji Puszczy Zielonki i nie tylko. Oprócz konkursów edukacyjnych będzie można zadać pytaniem leśniczym, a także dowiedzieć wiele o pięknych Parkach Wielkopolski.

Punktualnie o godzinie 11:00 planujemy start zawodników na 10 km.
O godzinie 11:05 starują zawodnicy na 5 km.
Nordic Walking startują o godzinie 11:10.

Informacja dla zawodników biegnących na 10 km : pętla Dziewicza Góra Biega ma 5 km, dlatego podczas biegu będziecie dwukrotnie przebiegać przez linię Mety. Za drugim razem zatrzymujecie się 😉

Po biegu na każdego zawodnika czeka pamiątkowy medal, którego kształt i wielkość może trochę Was dziwić ale osoba, która weźmie udział we wszystkich biegach będzie mogła z medali stworzyć coś fajnego. Co ? To niespodzianka 🙂
Za linia mety prosimy o oddawanie numerów startowych i zapraszamy na tradycyjną ciepła herbatę oraz przepyszne pierniki. Dodatkowo od godziny 10:45 rozpalimy ognisko, przy którym po biegu będzie można się ogrzać i usmażyć kiełbaski ( kiełbaski we własnym zakresie )
12764521_1035506823178210_6227324256741726391_o

Po biegu zgodnie z regulaminem nagrodzimy najlepszą kobietę oraz mężczyznę z poszczególnych dystansów. Natomiast wśród wszystkich zawodników rozlosujemy kilka upominków.

Na zawody prosimy zabrać nakrętki, ponieważ ekipa Dziewicza Góra Biega wspiera akcje I love Ziemek. Nakrętki będziecie mogli wrzucać do specjalnych pojemników ustawionych na terenie zawodów.

Do zobaczenia jutro !