20 lutego finał

 

Zapraszamy wszystkich chcących zmierzyć się z naszą trasą na finałowy bieg cyklu Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich !

Na bieg, który odbędzie się 20 lutego, przyjmujemy zapisy poprzez formularz zgłoszeń. Istnieje także możliwość zapisania się przed biegiem w biurze zawodów ( limit uczestników ).
finał dzie

W związku z tym, że to finałowy bieg, przygotowaliśmy kilka niespodzianek dla Was.
Pierwszą z nich jest pamiątkowy medal, który każdy uczestnik zawodów otrzyma na linii mety.

Przygotowujemy także bardzo ładne kubki, które będą wręczane zwycięzcą ale również będzie można je nabyć w biurze zawodów. Dla chętnych będą także nasze koszulki biegowe Dziewicza Góra Biega 🙂

Po finałowym biegu, odbędzie się dekoracja najlepszych zawodników całego cyklu II Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich. W kategoriach Open jaki i kategoriach wiekowych. Przypominamy, że nagrody się nie dublują. W niektórych kategoriach wiekowych jest niewywracająca ilość zawodników dlatego będziemy łączyć kategorie.

By umilić Wam czas oczekiwania na wyniki i dekorację, wraz z Dziewiczą Bazą zapraszamy wszystkich od godziny 12 na ognisko. Oczywiście będą także przygotowane akcesoria tj. kije do smażenia kiełbas. Nie jesteśmy w stanie oszacować ilu będzie chętnych na kiełbasę a ilu na pyry z ogniska, dlatego prosimy o przywiezienie własnych pyszności na ognisko.
dscf3875
fot.roundspace
Tradycyjnie oprócz wymagającej i ciekawej trasy czeka Was bardzo miła atmosfera i super współzawodnicy 😉 Zapraszamy 20 lutego !