zimowy 5 etap

Dziewicza Góra po raz kolejny pokazała, że rządzi się swoimi prawami. Mimo, że dni przed zawodami były bardzo wiosenne i ciepłe, to w sobotę na Dziewiczej Górze był śnieg i lód 😀

W ciężkich warunkach, na dystansie 10 kilometrów królował Seweryn Socha, który dwie pętle pokonał w 43:11. Ewelina Kasprzak była najszybszą wśród Pań, a dystans 10 km pokonała w 49:44.

Na dystansie 5 kilometrów najlepszym zawodnikiem z czasem 22:28, był Paweł Zaremba. Rywalizację Pań wygrała Hania Jaraszkiewicz z czasem 23:45.

Marsz Nordic Walking wygrał tradycyjnie Roman Woroch. Pierwszą kobietą na linii mety była Aleksandra Ambrosius.

Przed biegiem mogliście rozgrzać się pod okiem specjalistów z Clinicprojekt. Cieszymy się, że tak licznie przygotowujecie się do startu pod okiem specjalistów.

Przygotowujemy się do finałowego biegu, stąd wilka prośba do Was, byście rzucili okiem na klasyfikację cyklu. Wszelkie uwagi prosimy wysyłać na kontakt@dziewiczagorabiega.pl

Szósty etap odbędzie się 16 marca – formularze zgłoszeń już działają ! Zapraszamy 😀