collarium studio

Dwa adresy jedno miejsceLOGO-C-MAŁY 22-OBSZAR-NEWS-
Collarium Studio Marzena Wysocka Partner BEMER
przystąpiła do współpracy z nami i ufundowała dla wszystkich zawodników Wieczornej Dziewiczej Góry 30% rabat na usługi. Najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostaną Kartami Podarunkowymi na bezpłatną Fizykalną Terapię Naczyniową Bemer !

Firma prowadzi usługi z zakresu Fizykalnej Terapii Naczyniowej BEMER® (szybka regeneracja po kontuzjach, podniesienie wydajności i wiele więcej) oraz inteligentnej odnowy biologicznej, fizykoterapii kierunkowej, komputerowej diagnostyki, kolagenowej terapie światłem BEATY ANGEL, masażu automatycznego, wspomagania leczenia, poprawy kondycji fizycznej

Więcej o usługach na stronie https://www.facebook.com/collariumstudio/
BEMER Int. AG z siedzibą w Triesen w Liechtensteinieto międzynarodowa firma z branży medycznej. BEMER® jest b ww partner dużeliderem technologicznym w dziedzinie Fizykalnej Terapii Naczyniowej, świętując w tym roku swoje 20-lecie.
Podstawową kompetencją firmy są opcje leczenia dla najmniejszych naczyń krwionośnych. BEMER współpracuje również z aktywnymi i byłymi najlepszymi sportowcami, takimi jak Paul Schockemöhle, Marc Girardelli i Charly Steeb.
Fizyczna terapia naczyniowa BEMER® jest kilkakrotnie opatentowana, całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna, nie uzależnia.

Istnieje możliwość korzystania z terapii w Studio, wypożyczenia lub zakupu sytemu BEMER®
Współpracujemy z wieloma lekarzami,fizjoterapeutami oraz gabinetami odnowy biologicznej,w kraju i zagranicą.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.wellness-studio.bemergroup.com
Uzupełnienie,filmy, przykłady zastosowań na świecie informacje o terapii :
https://www.facebook.com/PLBEMERPARTNER/

Collarium Studio Marzena Wysocka Partner BEMER znajduje się w Bolechowie przy ul. Granicznej 1. Na wizytę można umówić się pod nr. 511 633 702.