czwarty etap za nami

Pierwsze zawody w tym Roku za nami. Termin był trochę ryzykowny, bo właśnie w Wielkopolsce zaczęły się ferie.  Jednak linię mety podczas sobotnich zawodów przebiegło 381 zawodników !

Na dystansie 5 km najlepszym zawodnikiem okazał się Kamil Sójka, który na pokonanie trasy potrzebował  20:34. Najlepszą kobietą, trzeci raz z rzędu, była Hania Jaraszkiewicz, która wygrała z czasem 22:41.

Z czasem 41:07, dystans 10 km wygrał Seweryn Socha. Najlepszą wśród Pań była Ewelina Kasprzak, która trasę pokonała w 48:32.

W rywalizacji na 5 km z kijkami tradycyjnie najlepszy okazał się Roman Woroch, a pierwszą kobietą na mecie była Marysia Przybyłek.

Od samego rano oczywiście rywalizowali zawodnicy na dystansach od 200m do 1500m. Jak zwykle było wiele zabawy i wylanego potu 🙂

Każdy przed biegiem lub po biegu, mógł odwiedzić Punkt Edukacyjny współorganizowany z Nadleśnictwem Łopuchówko oraz Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak licznie odwiedzacie ten punkt. Pamiętajcie: czym skorupka za młodu nasiąknie … 🙂

Dziękujemy Clinicproject za wsparcie i przeprowadzenie bardzo energicznej rozgrzewki. Mamy nadzieję, wam się też podobało i dzięki temu obyło się bez kontuzji.

Na stronie w dziale wyniki, pojawiła się nowa klasyfikacja generalna. Bardzo prosimy o jej sprawdzenie. Często robicie literówki w zgłoszeniach itp. , przez co widniejcie dwukrotnie. Jeśli taka sytuacja ma miejsce piszcie od razu na kontakt@dziewiczagorabiega.pl.

Dziękujemy za kolejny bieg i zapraszamy na piąty etap który odbędzie się 9 lutego. !