Dojazd na Łysy Młyn

Centrum Zawodów znajduje się na parkingu leśnym przy stawie nieopodal Ośrodka Edukacji Leśnej Łysy Młyn koło Biedruska. Centrum oddalone jest od Poznania o ok. 10 km, Biedruska 3 km, Radojewa 2 km.

W Centrum Zawodów jest dużo miejsc parkingowych.

Samochodem (około 10 minut):

Od strony Poznania należy udać się w kierunku Biedruska drogą powiatową nr 2406P. Przed Biedruskiem po lewej stronie drogi jest duży parking leśny przy stawie Łysy Młyn. Jadąc ulicą Naramowicką przez Radojewo dojazd trwa około 10 minut.

Od strony Suchego Lasu (8 km) należy się kierować ulicą Meteorytową, Jaśkowiaka i Radojewo potrwa również około 10 minut.

 

 

Poniżej dojazd z Poznania


Z od strony Murowanej Gośliny (10 km), dojazd przez Bolechowo drogą wojewódzką nr 196 i most na Warcie. Przejechać Biedrusko w stronę Poznania. 3 km za Biedruskiem po prawej stronie drogi za Ośrodkiem Edukacji Leśnej w Łysym Młynie jest duży parking leśny przy stawie. Dojazd z Murowanej Gośliny  trwa około 10 minut.

 

Poniżej dojazd z Murowanej Gośliny

 

Komunikacja miejska ( około 40 minut z Poznania, 7 minut z Biedruska ):

– numer 911 z Ronda Śródka w kierunku Biedrusko/Park do przystanku Biedrusko/Młyn n/ż  (24 przystanki, strefa B, w niedzielę odjazdy co ok. 1 godzinę). Z przystanku cofnąć się do Ośrodka Edukacji Leśnej w Łysym Młynie i iść dalej na parking do Centrum Zawodów.

– numer 911 z Biedrusko/Park w kierunku Poznania Ronda Śródka do przystanku Biedrusko/Młyn n/ż  (3 przystanki, strefa B). Z przystanku dojść do Ośrodka Edukacji Leśnej w Łysym Młynie i iść dalej na parking do Centrum Zawodów.

Rozkład jazdy autobusów: http://ztm.poznan.pl

lub http://www.mpk.poznan.pl

 

Rowerem

Droga taka sama jak samochodem lub autobusem.