Finał V edycji

16 marca odbył się finałowy bieg V edycji Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 /2019
Na wstępnie pragniemy podziękować Partnerom zawodów, a są nimi : Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, Nadleśnictwo Łopuchówko, Natural Born Runners, Goggle sport, Clinicproject, Piekarnia – cukiernia Zagrodnicza, Fotografia szaszner.com, Radio Poznań, TVP3 Poznań.


Dziękujemy, także Wam, zawodnikom, dzięki którym Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich istnieje i mamy nadzieję istnieć nadal będzie ! Dzięki za te sześc szalonych etapów, podczas których ścigaliście się w słońcu, deszczu, na śniegu i lodzie 🙂 Jesteście twardzielami !

Zwycięzcami 6 etapu byli:Na dystansie 10 km :
Łukasz Nowak – z bardzo dobrym czasem 37:46
Ewelina Kasprzak z wynikiem 47:48Na dystansie 5 km:
Jacek Szymańczuk z czasem 19:50
Hanna Jaraszkiewicz z czasem 23:02W kategorii Nordic Walking na 5 km:
Roman Woroch z czasem 34:12
Iwona Maślanka z czasem 39:40

 

Tradycyjnie podczas 6 etapu cyklu, przychodzi czas na podsumowania i klasyfikację generalną Grand Prix.Niestety podczas opracowywania klasyfikacji biegów dziecięcych i młodzieżowych, wkradł się błąd przez co wyniki nie były prawidłowe. Przepraszamy za zamieszanie w imieniu swoim, jak i firmy Maratończyk Pomiar Czasu, która była odpowiedzialna za klasyfikację.

W klasyfikacji dorosłych już nie było przykrych niespodzianek i w asyście gospodarza terenu Nadleśniczego Tomasza Sobalaka, przystąpiliśmy do nagradzania najlepszych zawodników cyklu Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019.

A tak prezentuję się lista zwycięzców V edycji Grand prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Bardzo dziękujemy Wam za kolejny cykl zawodów w pięknym terenie Puszczy Zielonki.
Jako organizatorzy, że stowarzyszenia Biegaj z Mapą, bardzo się staramy by wszystko było dopięte na ostatni guzik, a zawodnicy z organizacji biegu zadowoleni. Mamy nadzieje, że nam się to udaję.
Gdybyście chcieli nas docenić i wesprzeć, to odsyłamy do naszej strony ⇒ Biegaj z Mapą

Do zobaczenia na kolejnych zawodach !