Klasyfikacja końcowa 2021/2022

I zleciało nam sześć etapów cyklu Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2021/2022.
Był to już siódmy cykl naszego Grand Prix. Teoretycznie na te lata przypadała ósma edycja ale wiadomo, że przez covidowe zawirowania jeden cykl nie mógł się odbyć.

Było nam niezmiernie miło gościć Was w sobotnie przedpołudnia. Pojawiło się sporo nowych zawodników ale stali bywalcy także nie zawiedli, za co serdecznie dziękujemy 🙂
Pogoda, poza jednym biegiem, jak zawsze nam sprzyjała. Mamy jakieś chody u Matki Natury 😉

Zanim przejdziemy do wyników klasyfikacji musimy poruszyć kilka spraw, które zaowocują na przyszłość. Prośba ( nakaz w regulaminie ) od Sędziów oraz naszych fotografów abyście biegali z widocznym numerem startowym. Ułatwia to pracę sędziom, a nam da pewność, że możemy wrzucić zdjęcie na stronę ( RODO ).
Druga ważna sprawa byście zwracali pilną uwagę rejestrując się na bieg. Za każdym biegiem podawali te same dane. Dla systemu np. Zbyszek i Zbigniew, to dwie różne osoby, co powoduje nieprawidłowe naliczanie punktacji w klasyfikacji generalnej.
To wszystko ze spraw ważnych i pilnych, bo takich jak my mamy zawodników, możemy życzyć każdemu organizatorowi!

VII GRAND PRIX DZIEWICZEJ GÓRY W BIEGACH GÓRSKICH 2021/2022 zwyciężyli:

Na dystansie 15 km Kobiet
1. Joanna Dzięczkowska-Niklewicz
2. Katarzyna Napierała
3. Zuzanna Kwiatkowska

Na dystansie 15 km Mężczyzn
1. Wojciech Grabiński
2. Paweł Stoś
3. Krzysztof Leki


Na dystansie 10 km Kobiet

1. Joanna Wasielak
2. Małgorzata Brok
3. Alina Licznierska

 

Na dystansie 10 km Mężczyzn
1. Zbigniew Miś
2. Krzysztof Perz
3. Waldemar Kukuła

 

Na dystansie 5 km Kobiet
1. Hanna Jaraszkiewicz
2. Weronika Hedzielska
3. Emanuela Adamczyk

 

Na dystansie 5 km Mężczyzn
1. Jacek Szymańczuk
2. Szymon Kuraś
3. Marcin Stachowiak

 

Na dystansie 5 km Nordic Walking Kobiet
1. Agnieszka Nowicka
2. Magdalena Klamrowska
3. Agnieszka Doroszkiewicz

 

Na dystansie 5 km Nordic Walking Mężczyzn
1. Jacek Witucki
2. Maciej Gudzio
3. Leszek Korzep

Całą klasyfikację znajdziecie w dziale wyniki

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę naszych Partnerów : Natural Born Runners. Browar Fortuna, GOG, Zagrodnicza, Był Sobie ślub – fotografia, Nadleńsitwo Łopuchówko.

Organizatorem zawodów jest niezmiennie stowarzyszenie Biegaj z Mapą, które nie prowadzi działalności gospodarczej, a tym samym utrzymuje się z darowizn oraz składek członkowskich. Opłata startowa w całości przeznaczana jest na szeroko rozumianą organizacje zawodów. Jeśli chciałbyś wspomóc nasze funkcjonowanie, możesz obdarować nas choćby najmniejszą darowiznąza którą serdecznie dziękujemy!

Musimy przyznać, że finansowo była, to dla nas bardzo trudna edycja. Wzrosty cen wszystkiego oraz dodatkowe opłaty związane z biegiem, spowodowały, że wiele planowanych rzeczy musieliśmy odłożyć na późniejszy czas.   Liczymy, że następna jesień będzie dla wszystkich łaskawsza.

Nie poddajemy się i już teraz zapraszamy Was na VIII GRAND PRIX DZIEWICZEJ GÓRY W BIEGACH GÓRSKICH 2022/2023. Zawody tradycyjnie w okresie jesienno zimowym.

DO ZOBACZENIA ♥