Mikołajkowa Dziewicza

Można śmiało powiedzieć, że się udało…

Udało się z pogodą, udało się z frekwencją 🙂 Nie spodziewaliśmy się, że wystartuje tyle osób, zwłaszcza, że w Poznaniu w weekend organizowane są duże biegu Mikołajkowe. Na mecie zameldowało się ponad 150 osób i wszyscy którzy ukończyli trasę otrzymali mały Mikołajkowy upominek, naszą choineczkę, która, mamy taką nadzieję, że zawiśnie w Waszych domach.

Wracając do biegu to był bardzo podobny do biegu z listopada. Od początku na prowadzenie wyszedł Mateusz Rodewald który debiutował na naszej trasie, a tuż za nim biegł Adrian Graczyk. Bogusz Podgórski zaczął spokojnie i powoli przesuwał się na początek stawki. Na początku drugiej pętli był już na 3 miejscu, ok 20 sekund za prowadzącymi. Do mety jako pierwszy dobiegł właśnie Bogusz Podgórski z Pepeta Nieruchomości Swarzędz, drugi był Adrian Graczyk a trzeci Mateusz Rodewald.

bieg

 

V__15B2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na trasie długiej zwyciężyła Katarzyna Pastwa. Jeżeli chodzi o bieg na 5 km to mamy powtórkę sprzed miesiąca: Paweł Górczyński i Maria Gorczyca wygrywają swoje biegi. Był to 3 bieg Grand Prix, przed nami jeszcze 3, wydaje się, że rywalizacja na trasie 10 km będzie zacięta do ostatniego biegu, na trasie 5 km coraz ostrzej wyłaniają nam się kandydacie to triumfu w całym cyklu.

Trasa Nordic Walking padła łupem Roberta Swinarskiego.

Tradycyjnie przed biegiem głównym odbyły się biegi dziecięce i młodzieżowe. Wszyscy uczestnicy tych biegów również otrzymali słodki upominek przygotowany przez mamę chłopców biorących udział w biegu na 500 m. Bardzo dziękujemy za to.choinki

dekoracja

 

 

 

Chcieliśmy Wam również podziękować za wszystkie dary, słodycze, artykuły szkolne które zostały zebrane w biurze zawodów. Cała zbiórka zostanie przekazana Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz Bibliotece Publicznej w Czerwonaku. Serdeczna biegowa piona dla Was.

Wyniki są dostępne w zakładce Wyniki– jednak mamy małe problemy techniczne i kilka drobnych błędów, szybko powinniśmy się z tym uporać.

Zdjęcia powinny pojawić się dzisiaj w Galerii.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu biegowym, na kolejnych zawodach Grand Prix.