Podsumowanie GPDGwBG 2023.2024

W imieniu grona organizacyjnego dziękujemy za kolejny cykl zawodów na Dziewiczej Górze!
Dziękujemy, że na każdym etapie cyklu utrzymywaliście dobra frekwencję i nie przeraziliście się Dziewiczą Górą 🧡💚🧡

Podkreślamy i podkreślać będziemy, że bez Was nie będzie Nas.

Sami w większości jesteśmy biegaczami ( aktywnymi i byłymi ), dlatego staramy się przygotować zawody w taki sposób, by wszystko się zgadzało, grało i było dopięte na ostatni guzik.
Czytając Wasze komentarze oraz wsłuchując się w to co mówicie, wiemy, że dajemy rade. Jednak bez obaw – w organizacji zawodów, tak samo jak w bieganiu – tylko ciężka praca przynosi efekty. Nie spoczniemy na laurach.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom ukończenia swoich biegów. Wygranej z Dziewiczą Górą i kilerem 🙂
Przedstawiamy Zwycięzców Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2023/2024

Organizatorem zawodów, od samego ich początku jest stowarzyszenie Biegaj z Mapą.

Pragniemy podziękować gospodarzowi terenu na którym rozgrywane są zawody.  To dzięki zgodzie Nadleśnictwa Łopuchówko możemy dla Was organizować Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich.

Cykl odbył się dzięki wsparciu sponsorów i partnerów biegu:

BROWAR FORTUNA – dziękujemy za zaufanie, za przekazane nagrody oraz bezalkoholowe piwa dla naszych pełnoletnich zawodników.

INOV-8 – tegoroczna współpraca zaowocowała możliwością bezpłatnego testowania trailovego obuwia idealnego na naszą trasę. Fundator Voucherów w wysokości 500zł oraz nagród rzeczowych dla zwycięzców cyklu!

NATURAL BORN RUNNERS – sklep biegowy w którym na zawodników cyklu Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich czeka specjalny rabat zniżkowy! Fundator Voucherów dla zwycięzców etapów GP.

BYŁ SOBIE ŚLUB – czyli siostry Szaszner wraz ze swoją utalentowaną ekipą. Fotografia sportowa to tylko mały zarys ich działalności. Prywatne sesje, zdjęcia ślubne, fotografie rodzinne i wiele wiele więcej.

DRUKARNIA MJP – numery startowe najwyższej jakości. Poznańska drukarnia specjalizująca się w szerokim spektrum druku – polecamy!

Patronat Medialny nad zawodami sprawowało RADIO POZNAŃ, MC RADIO a przede wszystkim BEZ ZADYSZKI – audycja dla biegaczy.

Za nami IX edycja zawodów i z oczekiwaniem na jesień zaczynamy przygotowania, do spóźnionej jubileuszowej dziesiątej edycji.  Liczymy na Waszą obecność i wsparcie.

Wierzymy, że tak jak do tej pory Matka Natura wraz z Dziewiczą Górą będą na nasz patrzyły przychylnym okiem.

Przed dziewiątą edycją postanowiliśmy zaryzykować  i zostawiliśmy wysokość opłaty startowej z roku 2022.  Matematyka jest bezlitosna, a inflacja dała nam mocno w kość. Niestety będziemy musieli na następny cykl podnieść kwotę opłaty startowej.

Zabieramy się za szukanie sponsorów – można nas w tym wesprzeć – będziemy wdzięczni.

Planujemy terminarz i zbieramy siły na następną przygodę z Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich!

Do zobaczenia na Dziewiczej!