prawdziwa zima

Już prawie tydzień minął od ostatniego biegu, który był 4 etapem Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich.

Styczniowy bieg odbył się w prawdziwej zimowej aurze. Nie zabrakło minusowej temperatury, nie zabrakło śniegu 🙂
55
Mimo takiej pogody biegi dziecięce i młodzieżowe ukończyło 56 zawodników ! Widać, że młodzi nie „kalkulują” 😉

Na dystansie 10 km najlepszy zawodnikiem z czasem 44:54 okazał się Adrian Graczyk. Pierwszą kobietą na linii mety była Małgorzata Wawrzyniak, która potwierdziła, że pierwszego miejsca w klasyfikacji ogólnej nie odpuści 🙂
_98A5434
Dystans 5 kilometrów najszybciej pokonał Tomasz Zegarlicki z czasem 19:55. Pierwszą wśród Pań była Hania Jaraszkiewicz.

Marsz z kijkami wygrał Roman Woroch. Natomiast pierwszą mijającą Metę była Marta Korzeniowska.

_98A5908

Z naszej strony gratulujemy zwycięzcą a także Wam wszystkim którzy wystartowali w dość trudnych warunkach, na nie zmiennie ciężkiej trasie 😀

Kolejny bieg 3 lutego, a zapisy trwają. Dlatego serdecznie zapraszamy i widzimy się w sobotę !