Przed biegiem

Jutro widzimy się na wieczornym biegu Dziewicza Góra Biega dla Ukrainy, dlatego garść informacji przed biegiem.

17952900_1304787926273533_1322440206568408865_n
Piątkowe zawody są częścią Festiwalu Kultury Ukraińska Wiosna organizowanego w Poznaniu. Organizatorzy tego wydarzenia, są współorganizatorami biegu. Nagrody dla najlepszych zawodników ufundowane przez Stowarzyszenie Społeczno- Kulturalne POLSKA – UKRAINA będą mieć związek z Ukrainą. Stowarzyszenie jest także fundatorem okolicznościowych medali, które jadą do Was z Ukrainy !

Spotykamy się na parkingu „Dziewicza Góra”, przy Ośrodku Edukacyjnym należącym do Nadleśnictwa Łopuchówko. Biuro zawodów, tym razem znajdować będzie się w tzw. Zielonej Klasie czyli w wolnostojącym budynku zaraz przy parkingu. W głównym budynku udostępnione będą toalety.
Biuro zawodów czynne będzie od godz. 17:40 do godz. 18:50.
Nie ma oficjalnego depozytu, lecz rzeczy możecie zostawiać w biurze zawodów, w którym przez cały czas trwania zawodów, będzie osoba z ramienia organizatorów.

O godzinie 18:50 zapraszamy wszystkich na linie startu, gdzie rozgrzewkę przed biegiem poprowadzi Grzegorz Urbańczyk z For Run Team

Przed i po zawodach na osoby chcące zasięgnąć porady lub umówić się na wizytę rehabilitacyjną, czekać będzie ekipa z Fizjo Activ.

Start biegu przewidziany jest na godzinę 19:00. Najprawdopodobniej start będzie wspólny dla wszystkich – ostateczną decyzję przekaże spiker.

Podczas biegu uśmiechajcie się szeroko, bo jak zawsze rewelacyjne zdjęcia pstrykać będzie szaszner.com fotografia sportowa !

My ze swej strony zapraszamy na rewelacyjne piękną lecz wymagającą trasę „Dziewicza Góra Biega„. Natomiast po biegu czeka na Was ognisko, na którym będzie można usmażyć kiełbaski ( najlepiej zabrać własne – kije do smażenia będą przygotowane ).

Dodatkową atrakcją dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Łopuchówko, będzie możliwość wejścia na wieże widokową aż do godziny 22:00 !!!
Ukrainska loga