przed finałem 9.03

Zbliżamy się do finałowego biegu Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich.

W sobotę 9 marca odbędzie się szósty etap dziewiątej edycji Grand Prix.  W czwartek przed północą zamykamy formularz zgłoszeń!

Wpis będzie dłuższy niż zwykle ale dużo się będzie działo 🙂

Pakiet startowy odbieramy w biurze zawodów, które czynne będzie od 8:20 do 10:30. Prosimy nie przyjeżdżajcie na ostatnią chwilę.
W biurze zawodów będą dwa stanowiska – jedno na 5 km ( oraz NW ), drugie na 10 km – Pytajcie, pilnujcie kolejki.

Na bieg dorosłych można zapisać się w dniu zawodów. Zainteresowanych zapraszamy do biura zawodów do godziny 10  ( w dniu zawodów nie przyjmujemy zgłoszeń na biegi dziecięce i młodzieżowe ).

Osoby, które zapisały się poprzez formularz online, w piątek wieczorem otrzymają SMS z numerem startowym, który będzie potwierdzeniem, że są na liście startowej.

Jak do nas dojechać? Najlepiej w nawigację google maps wpisać: Dziewicza Góra Biega.

Bardzo prosimy, nie parkujcie w bramach mieszkańców tego uroczego terenu – jesteśmy tam gośćmi.

Gdy już odbierzecie pakiet startowy, to najważniejszą rzeczą są godziny startów.

Harmonogram startów:
Bieg na 200m – start 9:00
Bieg na 500m – start 9:15
Bieg na 1000m – start 9:30
Bieg na 1500m – start 9:45

Bieg na 5 km start 10:50
Bieg na 10 km start 11:00
Nordic Walking start 11:02


Od godziny 9 zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Punktu Edukacyjnego prowadzonego przez Nadleśnictwo Łopuchówko 🙂

Na najbliższym biegu w pakcie startowym znajdziecie pyszne energetyczne sezamki, a pełnoletni zawodnicy dodatkowo bezalkoholowy napój od Browaru Fortuna!
Będzie też możliwość bezpłatnego testu butów Inov-8 ( szczegóły w namiocie Inov-8 ).


Po biegu tradycyjnie pamiątkowy medal, ciepła herbata oraz regenerujące słodkości.  W oczekiwaniu na  dekoracje i zakończenie Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich zapraszamy na ognisko ( prowiant we własnym zakresie ).

Osoby, które zaliczyły wszystkie sześć etapów  Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2023/2024 zapraszamy po biegu do biura zawodów w celu odebrania upominku 🙂 To taki gest podziękowania dla Was, że wytrzymaliście z nami sześć biegów 🙂

Dekorację cyklu Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich w klasyfikacji dziecięcej i młodzieżowość planujemy rozpocząć o godzinie 10:10.

Natomiast dekorację zwycięzców klasyfikacji generalnej planujemy na godzinę  12:15 – uzależnione jest to od czasu przybycia zawodników.

Zwracamy się z prośbą do zwycięzców o osobiste odbieranie nagród w sobotę.  Nie będziemy wysyłać nagród.

Po dekoracji zwycięzców klasyfikacji generalnej, rozlosujemy wśród zgromadzonych kilka koszulek i innych gadżetów – warto zostać 🙂

Jeśli podoba Wam się co robimy, organizacja zawodów oraz atmosfera na Dziewiczej, to możecie wesprzeć nasze stowarzyszenie darowizną, za którą będziemy bardzo wdzięczni!

Do zobaczenia w sobotę!