przed wieczorna

W piątkowy wieczór spotkamy się na kolejnej edycji Wieczorna Dziewicza Góra Biega.

Bardzo ważna sprawa – przyjeżdżając na zawody prosimy nie zastawiać bram wjazdowych oraz garaży.
Zgodnie z wytycznymi z Nadleśnictwa obowiązuje całkowity zakaz parkowania aut po lewej stronie drogi dojazdowej ! – takie parkowanie może skończyć się mandatem.
Pojedliśmy decyzję o wspólnym starcie biegaczy.  Tak więc dystans 5 i 10 km startuje wspólnie o godzinie 19:30. Natomiast zawodnicy z kijkami startują 3 minuty później.

Przed biegiem zapraszamy na rozgrzewkę, którą przeprowadzą specjaliści z Clinicproject !

Biuro zawodów czynne będzie od godziny 18:30. Każdy musie je odwiedzić przed startem. Będzie także możliwości rejestracji na bieg ( prośba nie przyjeżdżajcie na ostatnią chwilę ).

W związku z niesprzyjającą aurą nie będzie punktu z piciem na szczycie Dziewiczej Góry. Postaramy się za startem ustawić picie dla zawodników biegnących 10 km, by po pierwszej pętli mogli się napić.

Teoretycznie do 21 godziny jest jasno. Mamy nadzieję, że jutro nie będzie już chmur, stąd czołówki nie są wymaganym przez nas elementem ale polecamy osobom dłużej biegnącym.

Po biegu na każdego zawodnika czeka okolicznościowy medal, woda, drożdżówki z Zagrodniczej oraz ognisko ( zalecamy własny prowiant ). Wieża widokowa, będzie otwarta, więc kto chętny będzie mógł podziwiać piękne widoki.

Wyniki będzie można śledzić online pod adresem ⇒ http://www.maratonczykpomiarczasu.pl/dziewicza-gora-biega-2019-online

Do zobaczenia !