radość w sreberku

Ekipa organizatorów Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich z wielką chęcią bierze udział w akcji „RADOŚĆ W SREBERKU”!

Akcja jest bardzo prosta, a w swej prostocie wspaniała ❤️ Dlatego zachęcamy Was –  zawodników naszych zawodów do udziału w akcji.

„Radość w sreberku” została wymyślona przez Joannę Mondrą – biegającą Mamę o wielkim sercu, zawodowo pracującą w sektorze medycznym.

O to zasady:
Cześć. ☺️👋
Lubisz czekoladę? 🍫
No weź… Wiem, że lubisz. 😉
To taka mała radości zawinięta w sreberku.

Nie proszę o wiele, to tylko tabliczka mlecznej czekolady.
Jest jeden warunek.☝️👆
Musisz ją z całym swoim sercem owinąć w kolorowy papier. 🧡💛💚💙
Wszystkie czekolady zostaną dostarczone do dzieci w Poznańskim szpitalu ( bardzo bym chciała aby był to szpital onkologiczny, ale przy ilości procedur dotyczących bezpieczeństwa onkobohaterów nie wiem czy będzie to możliwie – czekam na decyzję), drugą opcją jest dom małego dziecka. 🧒👦🏼👧🏿🧑🏻👶

Dlaczego czekolada? Bo nie wymaga dużego nakładu finansowego, daje odrobinę radości i przede wszystkim ma na calu równe traktowanie. Każde dziecko wylosuje z worka czekoladę, która będzie różniła się tylko papierem, którym każde z Nas ją przyozdobi.
Proste prawda?☺️☺️☺️

Co dostaniesz w zamian?
Wieczną chwałę i szczęście, którego nie będziesz mógł /mogła się wyzbyć przez bardzo długo – gwarantuję! ☺️❤️”

Szczegóły wydarzenia dostępne na facebooku⇒https://www.facebook.com/events/1161915240668701/

 

By ułatwić akcję, czekolady można dostarczyć na trzeci etap zawodów, który odbędzie się 14 grudnia !!!

Wiemy, że macie bardzo dobre serca i nie trzeba Was specjalnie namawiać. Jednak prosimy o udostępnienie wpisu lub wydarzenia ❤️