Rekordowe zakończenie cyklu Grand Prix

Spodziewaliśmy się, że może byc dużo ludzi, że będzie brakowało miejsca na parkingu, że start trochę się „rozciągnie”.  I tak faktycznie było 🙂  Ponad 250 osób na starcie biegu głównego 🙂 Bardzo serdecznie Wam dziękujemy za to !!! Bardzo nas cieszą pozytywne komentarze, opinie o naszych zawodach. Fajnie, że Dziewicza przypadła Wam do gustu.

Ale dość tego gadania, przejdźmy do konkretów:

DSC_7899

Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2014/2015 za nami.

W kategorii OPEN M na dystansie 10 km zwycięzcą cyklu został Bogusz Podgórski – 4 starty, 4 zwycięstwa!
2 miejsce zajął Adrian Graczyk, a 3 był Mateusz Rodewald.DSC_7933

W kategorii OPEN M na dystansie 5 km cykl wygrywa Paweł Górczyński, dosłownie o włos przed 2 w cyklu Miłoszem Czechowiczem. Na 3 miejscu uplasował się Łukasz Szaszner.

Niestety w kategorii OPEN K na dystansie 5 km popełnilismy bład przy podliczaniu wyników. W wynikach nie uwzględnilismy Marysi Gorczycy która wygrywa cały cykl. Nasz błąd za który serdecznie przepraszamy. Skontaktujemy się z Marysią w celu wyjaśnienia sytuacji, otrzyma od nas nagrodę taką samą jaka została wręczona. Za błąd organizatora zawodnicy w żaden sposób nie musza odpowiadać.
Postanowiliśmy, że w tej wyjątkowej sytuacji będzie 1 miejsca ex aequo – Zwyciężczyniami cyklu na 5 km Marysia Gorczyca i Malwina Kuberka, na 2 miejscu Kinga Haremza, a na miejscu 3 Izabela Jabłońska ( tutaj również przyznajemy się do zamiany miejsc, z paniami się skontaktujemy ).

DSC_6290

Może warto będzie, w związku z pomyłką,  następnym razem zrobic uroczystą dekorację i podsumowanie zdjęciowo-filmowe w osobnym terminie ?? Jest się nad czym zastanowić.

W kategorii M Nordic Walking wygrywa Robert Swinarski przed 2 Janem Stanisławskim.
Wśród pań najlesza okazała się Karolina Piotrowska-Graczyk, przed Hanną Nowak i Martą Brodnicką.

Wśród dzieci wymienimy zwycięzców poszczególnych biegów:

na 500 m najlepsi okazali się Agata Szczodrzyńska i Mateusz Kaleta, na 1000 m Magda Rokicka i Mikołaj Czechowicz, a na 1500 m Agata Szczodrzyńska i Mikołaj Czechowicz. Wielkie brawa nie tylko dla zwycięzców ale dla pozostałych dzieci również. Jutro postaramy się wrzucić klasyfikację dziecięcą.

Wielkie brawa dla wszystkich nagrodzonych, dla wszystkich którzy przekroczyli linię mety !
Z naszych obliczeń na spokojnie wynika, że reszta kategorii jest ok. Postaramy się, jak najszybciej opublikować klasyfikację końcową Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich. A tymczesem odsyłamy Was do wyników dzisiejszego biegu – tutaj.

Wielkie dzięki x 255 + 31 i do zobaczenia na trasach 🙂

DSC_7364