trzeci etap

Trzeci etap Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich, który odbył się 14 grudnia, był bardziej wiosenny niż zimowy.  Przedświąteczny czas sprawił, że linie mety przekroczyło 393 zawodników.

Podczas tego etapu, mogliśmy wesprzeć akcję Radość w Sreberku. Fantastyczna akcja, mająca na celu sprawić uśmiech na buziach dzieci. Wy spisaliście się na medal, jesteście wspaniali. Ilość przyniesionych czekolad, a także ich piękne opakowanie bardzo nas zaskoczyły. DZIĘKUJEMY WAM !
Pragniemy przekazać ogromne podziękowania od organizatorki i pomysłodawczyni akcji – Pani Joanny Mondrej, którą zaskoczyliście Waszymi gorącymi sercami 🙂

Wracając do sportowych wydarzeń, to wyniki najlepszych zawodników są coraz bliżej rekordów trasy. Sami jesteśmy ciekawi czy ktoś pobije rekord ( Ola Hornik w tej edycji, poprawiła swój rekord ). Na osobę, która pobije rekord czekają buty ufundowane przez Natrual Born Runnersszczegóły konkursu.

Na dystansie 10 kilometrów tradycyjnie już w tej edycji, pierwsze miejsca zajęli : Łukasz Nowak z czasem 37:58 oraz Joanna Wasielak z czasem 47:53.

Jakub Tracz
zwyciężył na dystansie 5 kilometrów. Pokonanie trasy zajęło mu 18:59. Zawsze uśmiechnięta Hanna Jaraszkiewicz była pierwszą kobieta na mecie z czasem 24:00.

Na trasie z kijkami królował Roman Woroch ( 34:26 ), a pierwszą kobietą była Iwona Maślanka z czasem 37:40.

Pełne wyniki zawodów oraz klasyfikację znajdziecie w zakładce wyniki.

Kolejny bieg odbędzie się 11 stycznia 2020 roku, na który serdecznie zapraszamy – formularz zgłoszeń już działa!