Inov-8 na Dziewiczej

Bardzo miło nam poinformować, że w najbliższym cyklu Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich, będziemy współpracować z marką INOV-8.

Szeroką gamę produktów Inov-8 znajdziecie u naszego biegowego Partnera – NATURAL BORN RUNNERS

Ta współpraca przyniesie dla naszych zawodników dużo korzyści 🙂

Od pierwszych zawodów będziecie mogli przetestować buty trailowe marki Inov-8! 
Wystarczy przyjechać wcześniej na Dziewiczą i odwiedzić stoisko Inov-8, w którym dobierzecie obuwie do testów. Test jest bezpłatny. Warunkiem udziału w teście, jest podanie podstawowych danych ( imię i nazwisko oraz nr telefonu ).
Do testów przygotowanych jest 57 par butów z czterech różnych modeli : PARKCLAW G 280, TRAILFLY ULTRA G 300 MAX, ROCLITE ULTRA G 320, X-TALON ULTRA 260 V2.

Kolejną super akcją jest „zwrot opłaty startowej”!
Przy zakupach produktów Inov-8 w sklepie NATURAL BORN RUNNERS za minimum 350zł, każdy uczestnik naszych zawodów, może liczyć na rabat w wysokości opłaty startowej – 56zł !!!
Promocja dotyczy zakupów w sklepie stacjonarnym oraz internetowym. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. W grę wchodzi tylko marka Inov-8.

Gdyby tego było mało, to na uczestników Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich w sklepie Natural Born Runners czeka zniżka 20% od pierwotnej ceny detalicznej na szeroką gamę produktów Inov-8!
Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi

Marka Inov-8 oraz Natural Born Runners ufundują nagrody dla najlepszych biegaczek i biegaczy wygrywających cykl Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2023/2024 🙂

https://natural-born-runners.pl/