Nowi sponsorzy biegu

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów dołączyły: Marka GOGGLE oraz salon Fabryka Optyka !
Goggle_ProAcive_G
Zaawansowana technologia produkcji oraz doskonały design okularów sportowych
GOGGLE stanowi o sukcesie marki, która nieustannie wzbudza zainteresowanie profesjonalistów z całego świata. Atutem kolekcji jest niezaprzeczalnie jej bogactwo, różnorodność oraz pasja w projektowaniu każdego modelu. Każdy z produktów tworzony jest z ogromną starannością, przy jednoczesnym wykorzystaniu najwyższej jakości technologii. Wieloletnie doświadczenie oraz fascynacja sportami letnimi i zimowymi sprawiają, że okulary sportowe GOGGLE dedykowane są przede wszystkim profesjonalistom chcącym osiągać więcej. Szeroki asortyment kolekcji doskonale sprawdza się we wszelkiego rodzaju sportach rowerowych, biegowych, wodnych oraz w narciarstwie biegowym, zjazdowym i snowboardzie.


LOGO

Fabryka Optyka – salon optyczny przyjazny sportowcom. Wiedzą wszystko lub prawie wszystko 🙂 na temat ochrony oczu w trakcie uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Łamią bariery i znajdą rozwiązania nawet dla tych, których wcześniej ograniczały wady wzroku. W Fabryce Optyka

Każdy uczestnik Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich w trakcie trwania cyklu otrzyma 20% zniżki na okulary sportowe i korekcyjne w Fabryka Optyka na ul. Urbanowskiej 14 blisko Parku Sołackiego.
Zapraszamy też znajomych i rodzinę. Na hasło „Dziewicza Góra Biega” 15% rabatu!