Powitanie Lata 2021

Wreszcie! Wreszcie możemy się spotkać u stop Dziewiczej Góry, by wystartować w zawodach!

Nie widzieliśmy się pond rok, dlatego tym goręcej zapraszamy  19 czerwca 2021.

Zawody w zmienionej formule, ponieważ tym razem nie ma startu masowego poszczególnych dystansów.  Ze względu na bezpieczeństwo, na tych zawodach działamy na podstawie ” Otwartej Mety”. Dzięki temu możemy się spotkać na Dziewiczej Górze.
„Otwarta Meta” – zawodnik może wybiec na trasę w dowolnym momencie miedzy godziną 8:30 a 12:30, przy czym pamiętać trzeba, że Metę zamykamy o 13:30.
Ze względu na formulę „otwartej Mety” dekoracja odbędzie się korespondencyjnie ( ewentualna zmiana, będzie związana ze zmianą regulaminu ).
Limit wszystkich zawodników, wynosi 450 osób. Jeśli zostaną wolne pakiety, będzie można zapisać się na miejscu w dniu zawodów.

Nowością na naszych zawodach będzie dystans 15 km, czyli potrójna pętla DGB! Pozostałe dystanse, to bieg na 5 i 10 km oraz Marsz NW na 5 km.

Wszystkie kwestie związane z biegiem znajdziecie w Regulaminie Zawodów.

Zapisy wystartują w poniedziałek  i potrwają do 17 czerwca ( o ile nie zostanie osiągnięty limit ). ⇒ http://dziewiczagorabiega.pl/formularz-zgloszen/

Niestety Pandemia nie pozwoliła nam dokończyć poprzedniego cyklu Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2019/2020.

Stąd śpieszymy donieść, że osoby, które zdeklarowały się na przeniesienie opłaty startowej, mogą ją w tych zawodach wykorzystać. Z uwagi na dodatkowy dystans, nie chcemy Was z automatu przypisywać do listy startowej z poprzednim dystansem – dlatego prosimy o kontakt mailowy kontakt@dziewiczagorabiega.pl

Od ponad roku Puchary, Dyplomy i Nagrody czekają na swoich zwycięzców. Dlatego zapraszamy o godzinie 10:00 zawodników z biegów dziecięcych i młodzieżowych na zaległą dekorację. Zawodnikom, których zabraknie na dekoracji, puchary będziemy wysyłać pocztą.

Zawodników Biegu Głównego zapraszamy na dekorację o godzinie 12:00. Zawodnikom, których zabraknie na dekoracji, puchary będziemy wysyłać pocztą.

Brakujący Medal do kolekcji za Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich, będzie można pobrać przy biurze zawodów. Będzie wystawiony i specjalnie oznakowany karton.