przed szóstym etapem

Na dzień 14 listopada 2020 roku planujemy zaległy bieg Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2019/2020.

Będzie, to szósty etap czyli finałowy bieg, po którym wszystko się wyjaśni w klasyfikacji końcowej cyklu.
Osoby, które zapisały się na bieg oraz go opłaciły przed marcem 2020, z automatu zostają na liście startowej. Dotyczy, to także osób z karnetem na wszystkie biegi.
Kto się jeszcze nie zapisał na bieg, ze spokojem może tego dokonać. Jednak ze względu na limity, radzimy nie czekać na ostatnią chwilę.  Ważna uwaga, kategorie wiekowe obowiązują z 2019 roku.

Mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa podjęliśmy decyzję o zmianie godzin poszczególnych startów. Do regulaminu dopisaliśmy też kwestię bezpieczeństwa. W skrócie prosimy nie gromadzić się,  do biura zawodów wstęp tylko w maseczce, w biurze zawodów dostępne będą płyny do dezynfekcji itd. Oczywiście, jeśli przed zawodami, ktoś poczuje się źle, dopadnie go gorączka, to niech odpuści.

Finałowy bieg, jak każdy wie miał odbyć się 14 marca. Życie zweryfikowało nasze plany. Do zawodów oczywiście byliśmy przygotowani wcześniej. Zostały wydrukowane numery startowe, medale no i jak na finał przystało Puchary. Wszystko jednak z datą 14 marca. Dlatego bardzo prosimy Was o zrozumienie. Zakup nowych medali, numerów czy edycja dat na pucharach była by dla nas przysłowiowym gwoździem do trumny. Nie jesteśmy w stanie tego zrobić.
Dlatego prosząc o zrozumienie, w listopadowym biegu otrzymacie numery startowe oraz medale z datą marcową.

Dziękując Wam za zaufanie zapraszamy do śledzenia profilu facebookowego, gdzie zawsze znajdziecie najnowsze wieści.

Formularz zgłoszeń⇒ FORMULARZE ZGŁOSZEŃ
Regulamin ⇒ REGULAMIN