Tuż przed świetami

W ostatnią sobotę przed Świętami Bożego Narodzenia, spotkamy się u stóp Dziewiczej Góry.

Tradycyjnie zaklinamy pogodę i tym razem nam się to chyba uda. Dzisiejsze opady deszczu, sprawiły zmianę prognoz na jutro, czyli sobota bezdeszczowa !

Mamy nadzieję, większość z ponad 250 zgłoszonych zawodników zjawi się jutro na starcie Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich .
Formularz zgłoszeń już zamknięty ale kto zaspał lub dopiero o biegu się dowiedział, może jutro zapisać się na bieg w Biurze Zawodów. Biuro Zawodów mieścić się będzie w budynku Dziewiczej Bazy, a czynne będzie od 8:00 do 10:45.

Sobotę zaczniemy od biegów dziecięcych i młodzieżowych już od godziny 9:15. Starty odbywają się na dystansach 200m, 500m, 1000m oraz 1500m.

O godzinie 11:00 nastąpi start Biegu Głównego, czyli zawodników na dystansie 5  i 10 kilometrów oraz zawodników Nordic Walking ( 5km )

Na mecie oprócz herbaty, wody oraz słodkości, na zawodników Biegu Głównego czekać będzie mała niespodzianka. Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy okazjonalny medal z życzeniami Wesołych Świąt, który mamy nadzieję zawiśnie na Waszych choinkach 🙂
DSC_8075Po dekoracji najlepszej kobiety i mężczyzny na dystansach 5 oraz 10 kilometrów, wśród wszystkich uczestników rozlosujemy koszulki DGB, vouchery do Centrum Relaksu Vasco da Gaia oraz vouchery na ścianę wspinaczkową Climbing Spot. Natomiast nagrody dla najlepszych zawodników ufundował sklep sportowy Natural Born Runners.