Vasco da Gaia ma dla Was prezenty

Centrum Relaksu Vasco da Gaia przygotowało niespodziankę dla uczestników Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich które odbędzie się 19.12.2015r.
vdg-logo-sponsor-1
Po biegu oprócz koszulek, voucherów na ścianę wspinaczkową Climbing Spot, będziemy mieć do wylosowania 6 voucherów na: zabieg regeneracji po treningowej albo 2 sesje floatingowe (dla tej samej osoby).

Centrum Relaksu posiada unikatową ofertę dla osób aktywnych fizycznie: sesje w kapsule floatingowej z plastrowaniem dynamicznym lub terapią punktów spustowych i ostrych stanów przeciążeniowych, a także kąpiel parową z fragmentarycznym masażem sportowym.

Zastosowanie floatingu w profesjonalnym sporcie miało swój początek w latach siedemdziesiątych XX wieku. Prawdziwie popularne stało się za sprawą Carla Lewisa – amerykańskiego lekkoatlety, wielokrotnego mistrza świata i mistrza olimpijskiego, który przed swoimi największymi sukcesami regularnie korzystał z floatingu. Osiągany podczas sesji stan rozluźnienia mięśni przynosi ulgę w dolegliwościach mięśniowych. Głęboki relaks zwiększa przepływ krwi do mięśni, pomaga pozbyć się nagromadzonego kwasu mlekowego, zmniejsza ból i przyspiesza czas regeneracji organizmu po wysiłku fizycznym, a także po urazach. Sportowcy używają kapsuł do przyspieszenia regeneracji tkanki mięśniowej oraz poprawy osiągnięć – wydajności i sprawności.
Szczegóły oferty na www.vascodagaia.pl