v etap z rekordem

Za nami V etap Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2019/2020

Trzeba przyznać, że iście wiosenna pogoda sprzyjała szybkiemu bieganiu co udowodnił Łukasz Nowak. Poprawił on rekord trasy, z czasem 17:51 !

To nie koniec rekordów. Na dystansie 10 km najlepszy czas tej trasy uzyskała Ewelina Kasprzak ( 46:29 ).
Zwycięzcą tego dystansu był Zbyszek Miś, który uzyskał czas 42:22.

Na dystansie 5 km rekordzista trasy Łukasz Nowak był pierwszy.  Hanna Jaraszkiewicz była pierwsza kobietą, której pokonanie trasy zajęło 23:07.

Wśród zawodników z kijkami, marsz wygrał Roman Woroch z czasem 34:01. Tutaj od razu uwaga, bo na kilku zdjęciach widać jak zwycięzca biegnie – porównaliśmy czasy zawodników widocznych również na zdjęciach, co jednoznacznie pokazało, że pan Roman był już dawno na mecie. Trafił biegnący na zdjęcia, robiąc wybieganie.
Najlepszą kobietą na mecie była Iwona Maślanka, pokonując trasę w 36:39.

Niestety na tych zawodach wykryliśmy, że zamiast zgłoszonego zawodnika biegł ktoś inny. Takie zachowania będziemy bezwzględnie piętnować, a osoby które czegoś takie się dopuszczą nie mają co szukać na naszych zawodach.

Zapraszamy na finałowy bieg, który odbędzie14 marca. Formularz zgłoszeń już działa ⇒ http://dziewiczagorabiega.pl/formularz-zgloszen/

Na zakończenie bardzo dobra informacja, że będziemy mogli spotkać się także w kwietniu. #12 Godzin Dla Życia – czyli bieg charytatywny na Dziewiczej Górze, który zaplanowany jest na 25 kwietnia 2020 roku. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie zawodów ⇒ http://dziewiczagorabiega.pl/12godzindlazycia/