zmiana terminu

Z przyczyn niezależnych od nas, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu biegu, który miał odbyć się 14 marca 2020

Zależy nam bardzo, by zawodnicy startujący w Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich, oprócz wzorowo przygotowanych zawodów mieli komfort psychiczny, co w obecnym stanie nie ma racji bytu.

Nie wiemy jak sytuacja będzie się rozwijać. Uwzględniają napięty grafik wydarzeń na Dziewiczej Górze, mamy małe pole do popisu.

Mając nadzieję, że przez najbliższe trzy tygodnie sytuacja się unormuje, dzień 14 marca 2020 odbędzie się dla nas 4 kwietnia 2020. Jeśli w tym terminie nie będziemy mogli startować, podejmiemy kolejną decyzję tak by szósty etap Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich się odbył.

Specjalnie piszemy, że dzień 14 marca odbędzie się 4 kwietnia, ponieważ medale, puchary, numery startowe oznaczone są sobotnią datą. Przy naszym skromnym budżecie, nie będziemy tego raczej wstanie zmienić.

Podjęcie tej decyzji było dla nas bardzo trudne, dlatego prosimy Was o zrozumienie.

Osoby, które przez powyższą sytuacje nie chciałyby wystartować w kolejnym biegu ( niezależnie od daty ) mogą ubiegać się o zwrot wpisowego. Jedynym sposobem jest kontakt z nami mailowo kontakt@dziewiczagorabiega.pl